Pulse aquí para ver la agenda completa

Sábado,29 de Julio de 2017

Pulse aquí para ver los eventos de esta categoría Pulse aquí para ver los eventos de esta categoría Pulse aquí para ver los eventos de esta categoría Pulse aquí para ver los eventos de esta categoría Pulse aquí para ver los eventos de esta categoría Pulse aquí para ver los eventos de esta categoría Pulse aquí para ver los eventos de esta categoría Pulse aquí para ver los eventos de esta categoría Pulse aquí para ver los eventos de esta categoría Pulse aquí para ver los eventos de esta categoría Pulse aquí para ver los eventos de esta categoría Pulse aquí para ver los eventos de esta categoría Pulse aquí para ver los eventos de esta categoría Pulse aquí para ver los eventos de esta categoría
Cine Deportes Eventos Culturales Gastronomía Eventos Taurinos Ferias Fiesta Nocturna Fiestas Populares Infantil Motor Música Otros Eventos Talleres y Cursos Teatro
Pulse para ordenar por hora Pulse sobre un evento para visitar la página del evento Pulse para ordenar por población

22:30
Cine de verano : Ice Age – El gran cataclismo
Almassora
18:00
Vaques
Artesa
23:00
Embolades de dos bous
Artesa
00:30
MacroDiscomòbil
Artesa
08:00
Festa del Canto
Benassal
22:00
Música en Directe
Benassal
09:30
Sants Màrtirs : romeria, des de la plaça de l’Església cap a l’Ermita.
Benlloch
11:30
Sants Màrtirs : Actuació de la Banda de Música a l’Ermita.
Benlloch
12:30
Sants Màrtirs : Tornada en processó cap al poble.
Benlloch
23:00
Sants Màrtirs : Gran revetlla amb l’orquestra “Tucán” i disco mòbil a la pista poliesportiva.
Benlloch
20:00
Rondalla Els Llauradors. I en acabar, bureo amb el grup de danses El Torrelló d’Almassora; porrat popular.
Castellón de la Plana
10:00
Festes Sant Jaume : Solta de crancs al Molí Joaquín
Coratxar
12:30
Festes Sant Jaume : Xerrada sobre la Creu Processional de Coratx
Coratxar
16:00
Festes Sant Jaume : Teatre d’improvització amb Improplana
Coratxar
23:30
Festes Sant Jaume : Ball Popular amb el Trio Onda
Coratxar
00:00
Festes Sant Jaume : Festa coratxanenca
Coratxar
10:00
Ambientació Medieval i Representació Teatral "La Conquesta de Culla "
Culla
09:00
SIEGA Y TRILLA : inauguración
El Toro
10:00
SIEGA Y TRILLA : desfile hacia el bancal, para iniciar las tareas de siega
El Toro
10:15
SIEGA Y TRILLA : siega y preparación de los garbos
El Toro
11:30
SIEGA Y TRILLA : aperitivo tradicional
El Toro
12:15
SIEGA Y TRILLA : enganche del macho al trillo, trilla y recogida
El Toro
14:30
SIEGA Y TRILLA : paella popular.1€
El Toro
16:00
XXXIXè Aplec dels Ports
La Mata
12:30
Juliol a la fresca : concurs de fideuà i all i oli
Les Useres
20:30
Juliol a la fresca : Concert de la Unió Musical
Les Useres
23:00
Juliol a la fresca : Doscomóvil
Les Useres
20:00
La Mar de Circ : Oníricus de La Troupe Malabó
Moncofa
23:00
Moncofa el Orgullo 2017 fiesta de la diversidad con DJ.
Moncofa
11:00
Festes Patronals : Correbou infantil estil Sant Fermí
Santa Magdalena de Pulpis
12:00
Festes Patronals : Entrada de bestiar boví
Santa Magdalena de Pulpis
18:00
Festes Patronals : Exhibició de bestiar boví
Santa Magdalena de Pulpis
21:30
Festes Patronals : Bou alternatiu embolat per als xiquets i les xiquetes.
Santa Magdalena de Pulpis
22:30
Festes Patronals : Embolada d’un bou
Santa Magdalena de Pulpis
00:30
Festes Patronals : Ball amb l’orquestra JAMAICA SHOW. Entrada gratuïta.
Santa Magdalena de Pulpis
00:00
Orquesta TITANIC. 6 €
Soneja
10:00
Torrà de sardineta
Tírig
12:00
Entrada i bous
Tírig
17:00
Espectacle eqüestre
Tírig
18:00
Bous de plaça i eixida
Tírig
00:00
Orquestra ÀGORA i discomòbil
Tírig
10:00
‘’POZALÁ’’ y pasacalle amenizado por la charanga ‘’Curts d’oit’’
Torralba del Pinar
12:30
actuación de la MELIGRANA,
Torralba del Pinar
17:30
Exhibición de ganado vacuno
Torralba del Pinar
19:00
Prueba del toro cerril del pueblo
Torralba del Pinar
23:30
Toro embolado del pueblo.
Torralba del Pinar
00:30
Orquesta LA VIVA
Torralba del Pinar
17:00
Tancament del curs 2016-2017 de l’Associació Filles de Maria del Rosari
Vila-real
23:00
Ciclo a l’ombra del Castell: actuació de Pep Gimeno ‘Botifarra’
Vilafamés
16:00
Encuentro de Rondallas y Fiesta de la Juventud
Vistabella del Maestrat
00:00
Discomovil BANDALAY
Vistabella del Maestrat